Nasza misja: prostsza i przejrzystsza dokumentacja biznesowa

Pomagamy firmom przekształcić papierowy chaos w cyfrowy porządek, dzięki prostemu i intuicyjnemu systemowi IC Pen. Naszym celem jest, aby cyfryzacja była prostym krokiem naprzód, a nie skokiem w nieznane. Oferujemy wsparcie na każdym etapie tej podróży, ucząc i ułatwiając proces. Z DigiData, odkryjesz, że zarządzanie dokumentacją może być łatwe, bezpieczne i efektywne.

Nasza historia

Od software house do cyfryzacji

Maj
2019
Założenie Grasta

Założenie Grasta przez Przemysława Starostę. Początek misji dostarczania dedykowanego oprogramowania firmom.

Luty
2021
Dołączenie Łukasza

Łukasz Wenskowski dołącza do zespołu Grasta jako Sales Marketing Manager, wnosząc nowe perspektywy i pomysły na rozszerzenie oferty firmy.

2021
-
2023
Zrozumienie potrzeb rynku

Okres rozwoju i rozpoznawania potrzeb rynku. Zespół Grasty zgłębia wiedzę o wyzwaniach, z jakimi borykają się firmy.

listopad
2023
Narodziny DigiData

Powstaje DigiData. Nowy brand, nowa misja. Skupiamy się na ułatwieniu procesu cyfryzacji firm, oferując proste i innowacyjne rozwiązania.

Teraz
Uproszczona cyfryzacja z DigiData

DigiData, z doświadczonym zespołem Grasty, oferuje sprawdzone rozwiązania, które ułatwiają zarządzanie dokumentacją i procesami biznesowymi, pozwalając firmom skupić się na tym, co najważniejsze.

Kto stoi za DigiData?

Poznaj nasz zespół

Poznaj utalentowane osoby stojące za DigiData.

Przemysław Starosta
Właściciel DigiData i Grasta

Doświadczony programista baz danych, trener i wykładowca. Ekspert z zakresu tworzenia, modelowania i optymalizacji baz danych(Oracle, SQL Server, PostgreSQL) oraz procesów ETL(SSIS, Talend).

Łukasz Wenskowski
Właściciel DigiData

Odpowiada za kontakt z klientami, skupia się na tworzeniu spersonalizowanych ofert. Jego umiejętność wysłuchiwania historii klientów i doświadczenie w różnych branżach pozwalają mu zrozumieć unikalne potrzeby biznesowe.

Marcin Krzyżaniak
Senior Software Developer

Człowiek od tworzenia i aktualizacji większości aplikacji w naszej firmie. Utalentowany programista C# i Angular. Nie obce mu technologie windowsowe i webowe. Znakomity praktyk i pasjonat czystego kodu.

Dominik Ludwiczak
Software developer

Specjalista z zakresu PHP Laravel. Szybko uczy się Angulara i całej części frontu w developerce. Odpowiada za aplikacje webowe i mobilne. Chętnie pracuje zarówno jako frontend i backend developer. Świetnie radzi sobie również w zadaniach bazodanowych.

Albert Przybyła
Junior Frontend Developer

Młody, ale zdolny i szybko uczący się programista z solidnym doświadczeniem w Vue.js, aktualnie pogłębiający swoją wiedzę w Angularze oraz poznający tajniki systemu SAP. Chętniepodejmuje się nowych wyzwań, rozwijając swoje umiejętności, aby dostarczać wysokiej jakości rozwiązania.

Adrianna Białas
Content Manager

W DigiData zajmuje się tworzeniem treści marketingowych. Jej działania ukierunkowane są na ciągłe poszerzanie zakresu umiejętności z obszaru content marketingu, zdobywanie wiedzy na temat klientów, zrozumienie ich potrzeb oraz dostosowanie kampanii do preferencji klienta.

Daniel Pilich
Junior Backend Developer

Programista, który zafascynowany jest nowymi technologiami. Odkrywa wirtualny świat, który inspiruje go do nieustannego zdobywania wiedzy w tym obszarze. Jego podróż z tworzeniem kodu zaczęła się od prostych stron internetowych, a obecnie doskonali swoje umiejętności w C# oraz Angularze.

Firmy, które nam zaufały:

W czym pomagamy firmom?

System IC Pen to krok naprzód, a nie skok w nieznane

Doświadczenie DigiData wywodzi się z wieloletniej pracy w branży produkcyjnej i Grasty oraz doświadczeniu w branży medycznej partnera - IC Solution. Zdobyta wiedza pozwoliła nam na głębokie zrozumienie procesów i wyzwań, z jakimi borykają się różne sektory. Nasze rozwiązania, takie jak system IC Pen, są odpowiedzią na konkretne potrzeby tych branż.

Klinik Medyczne i Instytuty Urody

▪ usprawniamy pracę salonów kosmetologicznych
▪ tworzymy cyfrowe kopie zgód, opinii oraz formularzy klientów
▪ ułatwiamy archiwizacje i umożliwiamy szybki dostęp do historii wizyt odciążając Twoich pracowników
▪ sprawiamy, że klienci doceniają nowoczesność miejsca i czują się w nim jeszcze bardziej prestiżowo

Firmy produkcyjne i hurtownie

▪ usprawniamy komunikację wewnętrzną pomiędzy poszczególnymi działami w firmie
▪ umożliwiamy większą kontrolę zamówień, dostaw produktów i przyjmowania nowych zleceń od klientów
▪ podnosimy jakość pracy i wydajność zespołu poprzez przyśpieszenie wysyłania ważnych prawnie dokumentów

Firmy usługowe

IC Pen doskonale sprawdzi się w takich sytuacjach:
▪ podpisywanie i wypełnianie dokumentów w punktach obsługi klienta,
▪ pozyskiwanie nowych zleceń na wykonanie instalacji (np. w branży fotowoltaicznej),
▪ szybkie wysyłanie i archiwizowanie protokołów z oględzin, szkód komunikacyjnych czy serwisów u klienta.

Nasze wartości

Odkryj wartości, które stawiamy na pierwszym miejscu

Słuchanie to fundament

Najpierw słuchamy klienta i poznajemy jego biznes – dopiero potem proponujemy konkretne rozwiązania dopasowane do jego charakterystyki

Wspólna wizja - lepsze rozwiązania

Nie narzucamy swoich wizji klientowi – pomagamy mu realizować i udoskonalać jego koncepcje jedocześnie dając mu do wyboru inne możliwości.

Komunikacja to klucz

Kładziemy duży nacisk na komunikację – nie znamy pojęcia głuchego telefonu. Jeżeli nie odbieramy to informujemy, kiedy się skontaktujemy.

Prosty i zrozumiały język

Nie lubimy kunktatorstwa i posługiwania się niezrozumiałym technicznym językiem, który ma sugerować naszą wiedzę, a tak naprawdę służy do udzielenia nieszczerej odpowiedzi klientowi.

Opinie klientów

Sprawdź co mówią o nas nasi Klienci

Najbardziej doceniam fakt, że system DigiData jest intuicyjny, a podpisy składane na tablecie mają moc prawną. Szczególną uwagę zwracam także na to, że po wypełnieniu formularza i podpisaniu zgody trafiają one automatycznie do elektronicznej teczki pacjenta, dzięki czemu proces obsługi klienta jest szybki i komfortowy.

Hanna Ławicka – właścicielka HANNAH Salon Zdrowia i Urody

Na początku nie byliśmy pewni, czy wprowadzenie zgód online jest dobrym pomysłem. Czy będzie to funkcjonować i jaki będzie odbiór Klienta. Ale… po krótkim czasie - duże ułatwienie dla nas, bez zbędnego drukowania i szukania w milionach zgód. Szybko i sprawnie. Ze strony Klienta tez nowość i coś innego niż zgoda papierowa. Doceniamy też bardzo dobry kontakt z firmą DigiData. Oby tak dalej!

Projekt Estetyka

DigiData przygotowała i wdrożyła oprogramowanie do zarządzania procesami w naszej firmie - moduł administracyjny i moduł logistyczny. System spełniają potrzeby naszej firmy, a wszystkie ewentualne poprawki są niezwłocznie naprawiane i realizowane.
Firma DigiData zaprojektowała dla nas, stworzyła i wdrożyła oprogramowanie do zarządzania produkcją, magazynem, sprzedażą i zamówieniami.
Współpraca była bardzo owocna i bezproblemowa, a jej pracownicy cechowali się wiedzą i zaangażowaniem. Komunikacja z osobami wyznaczonymi do naszego projektu była płynna i przebiegała w miłej atmosferze.

Dobra Kuchnia

Uporządkuj z nami swoją dokumentację

Postaw na rozwiązania, które uprością Twoją codzienną pracę. Z DigiData, zarządzanie dokumentami staje się prostsze niż kiedykolwiek. Skontaktuj się teraz i zobacz sam.