Nowa era dokumentacji medycznej i kosmetycznej

Rozumiemy wyzwania, z jakimi borykają się kliniki medyczne i salony kosmetyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, stworzyliśmy rozwiązanie, które upraszcza zarządzanie dokumentacją, a także przyspiesza obsługę klienta.

Szybsza obsługa klienta

Dzięki DD Clinic, obsługa klienta staje się sprawniejsza. Nie tracisz czasu na szukanie dokumentacji – wszystko jest w zasięgu ręki, co przekłada się na większą satysfakcję klienta i efektywność Twojego zespołu.

Porządek w dokumentacji

DD Clinic uporządkowuje Twoją dokumentację i archiwizuje ją w przejrzysty, intuicyjny sposób. Dzięki temu, zyskujesz pewność bezpieczeństwa dokumentów oraz łatwość dostępu do nich, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Proces

Cyfryzacja z DigiData to krok naprzód, a nie skok w nieznane.

Krok 1

Klient/klientka przychodzi do gabinetu i dostaje w recepcji tablet, na którym wyświetlane są odpowiednie zgody i formularze

Krok 2

Klient/klientka w spokoju podpisuje i wypełnia dokumentację

Krok 3

Dokumentacja trafia bezpośrednio do elektronicznej teczki klienta/klientki, w której znajdują się wszystkie jego dokumenty

Krok 4

Kosmetolog/kosmetolożka ma dostęp do wszystkich dokumentów na tablecie i w każdym momencie może je wyświetlać klientowi/klientce do podpisu lub wypełnienia i dowolnie edytować notatkę z wywiadu

Krok 5

Wszystkie elektroniczne teczki wraz z rejestrami wizyt klientów/klientek znajdują w systemie do archiwizacji dokumentów

Z kim pracujemy?

Innowacyjne rozwiązanie wspierające Twój biznes

System DD Clinic to gwarancja porządku i przejrzystości w dokumentacji. Wybierając współpracę z DigiData, zyskujesz spokój dzięki jasnym procedurom i serwisowi dostępnemu na zawołanie.

Zwiększona efektywność obsługi klienta

Przesyłanie i wysyłanie cyfrowych dokumentów do podpisu i wypełnienia w intuicyjny sposób

Odciążenie pracowników z czasochłonnych obowiązków

Zapewnione bezpieczeństwo dokumentacji

Porządek w dokumentacji, łatwy dostęp i archiwizacja

Poczucie spełnienia poprzez pozytywny wpływ na środowisko

Ile to kosztuje?

Inwestycja w przyszłość – zrozum koszty i zyski

Zapoznaj się z przykładowymi wycenami, które ukazują, jak rozwiązania IC Pen wpływają na optymalizację kosztów i wzrost efektywności.

Otwórz się na nowe możliwości

Pokażemy Ci na przykładach innych firm, że ta inwestycja się opłaca! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Jaki profil działalności ma Twoja firma?
Cofnij
następny krok

Gotowe!

Wiadomość została wysłana
Oops! Coś poszło nie tak podczas wysyłania wiadomości.
Telefon
+48 507-144-292
Biuro
ul. Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań

FAQs

Znajdź szybkie odpowiedzi na swoje pytania dotyczące naszych rozwiązań i dowiedz się, jak DigiData może wspierać Twój biznes.

Czy będę musiał zmieniać procesy w swojej firmie?

Procesy mogą się co najwyżej skrócić poprzez usunięcie zbędnych wędrówek dokumentów. To nasze rozwiązania dostosowujemy się do procesu, a nie odwrotnie.

Jak długo trwa wdrożenie produktów DigiData?

Podstawowe wdrożenie do cyfryzacji trwa maksymalnie jeden dzień roboczy. Jest to uzależnione od ilości stanowisk, które musimy wdrożyć.

Co z dokumentami, które już mamy? Czy one pozostaną analogowe?

Niekoniecznie, wśród naszych usług oferujemy również skanowanie istniejących dokumentów wraz z ich katalogowaniem. Szczegóły przedstawimy w ofercie.

Czy po wdrożeniu jest zapewniona opieka nad systemem?

Tak, po wdrożeniu macie dostęp do naszego zespołu zgodnie z wykupioną przez Was licencją

Moja firma działa bez digitalizacji, po co mi to rozwiązanie?

Zaproś nas na spotkanie, chętnie opowiemy o atutach naszych produktów, które przełożą się na większą wydajność Twojej firmy

Mam już system w swojej firmie i chciałbym, by rozwiązanie któreproponujecie z nią integrowało

Dzięki doświadczeniu, które zebraliśmy jako firma Grasta, tworząca dedykowane oprogramowania, jesteśmy w stanie zintegrować się z każdym systemem, który na taką integrację pozwala (posiada API). Z naszej strony rozwiązanie jest w pełni integrowalne i uzależnione jest to tylko od dostawcy Waszego oprogramowania.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalszą pomoc.

Opinie klientów

Sprawdź co mówią o nas nasi Klienci

Najbardziej doceniam fakt, że system DigiData jest intuicyjny, a podpisy składane na tablecie mają moc prawną. Szczególną uwagę zwracam także na to, że po wypełnieniu formularza i podpisaniu zgody trafiają one automatycznie do elektronicznej teczki pacjenta, dzięki czemu proces obsługi klienta jest szybki i komfortowy.

Hanna Ławicka – właścicielka HANNAH Salon Zdrowia i Urody

Na początku nie byliśmy pewni, czy wprowadzenie zgód online jest dobrym pomysłem. Czy będzie to funkcjonować i jaki będzie odbiór Klienta. Ale… po krótkim czasie - duże ułatwienie dla nas, bez zbędnego drukowania i szukania w milionach zgód. Szybko i sprawnie. Ze strony Klienta tez nowość i coś innego niż zgoda papierowa. Doceniamy też bardzo dobry kontakt z firmą DigiData. Oby tak dalej!

Projekt Estetyka

DigiData przygotowała i wdrożyła oprogramowanie do zarządzania procesami w naszej firmie - moduł administracyjny i moduł logistyczny. System spełniają potrzeby naszej firmy, a wszystkie ewentualne poprawki są niezwłocznie naprawiane i realizowane.
Firma DigiData zaprojektowała dla nas, stworzyła i wdrożyła oprogramowanie do zarządzania produkcją, magazynem, sprzedażą i zamówieniami.
Współpraca była bardzo owocna i bezproblemowa, a jej pracownicy cechowali się wiedzą i zaangażowaniem. Komunikacja z osobami wyznaczonymi do naszego projektu była płynna i przebiegała w miłej atmosferze.

Dobra Kuchnia

Twoje nowoczesne narzędzie do zarządzania dokumentacją czeka!

Odkryj, jak łatwo i szybko można zorganizować dokumentację w Twojej klinice czy instytucie urody dzięki naszym rozwiązaniom. Skontaktuj się z nami, a my dopasujemy je do Twoich potrzeb, abyś mógł zacząć korzystać z nowoczesnego zarządzania dokumentacją już dziś!