Zmieniaj reguły gry w firmach produkcjnych i hurtowniach

Wiemy, że produkcja i hurtownie to świat pełen zależności i precyzyjnie zaplanowanych procesów. Dzięki bogatemu doświadczeniu w tworzeniu systemów ERP, znamy je od podszewki. System IC Pen staje się pomostem, który łączy poszczególne działy Twojej firmy, upraszczając komunikację wewnętrzną i umożliwiając sprawniejszą kontrolę nad zamówieniami, dostawami oraz zleceniami od klientów.

Sprawniejszy obieg dokumentów

Obieg dokumentów w Twojej firmie staje się płynny i zorganizowany, eliminując chaos i opóźnienia. IC Pen to Twój klucz do świata, gdzie każda faktura, zamówienie lub dokument dociera tam, gdzie powinien i kiedy powinien.

Intuicyjna integracja systemów

IC Pen nie jest kolejnym narzędziem, które trzeba na nowo poznać. To rozwiązanie, które z łatwością integruje się z już używanymi przez Ciebie systemami, stając się naturalnym rozszerzeniem Twoich codziennych narzędzi pracy.

Proces

Cyfryzacja z DigiData to krok naprzód, a nie skok w nieznane.

Krok 1

Rozmawiamy o Twoim biznesie

Krok 2

Poznajemy problemy, przez które nie możesz zrobić kroku naprzód

Krok 3

Przedstawiamy rozwiązania

Krok 4

Wspólnie wybieramy, które będzie dla Ciebie odpowiednie

Krok 5

Wdrażamy rozwiązanie i zapewniamy opiekę serwisową

Innowacyjne rozwiązanie wspierające Twój biznes

System IC Pen to gwarancja porządku i przejrzystości w dokumentacji. Wybierając współpracę z DigiData, zyskujesz spokój dzięki jasnym procedurom i serwisowi dostępnemu na zawołanie.

Sprawniejszy obieg dokumentów pomiędzy konkretnym działamy

Integrowanie systemów działających w organizacji

Zapewnione bezpieczeństwo dokumentacji

Przesyłanie i wysyłanie cyfrowych dokumentów do podpisu i wypełnienia w intuicyjny sposób

Porządek w dokumentacji, łatwy dostęp i archiwizacja

Prowadzenie działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu

Ile to kosztuje?

Inwestycja w przyszłość – zrozum koszty i zyski

Zapoznaj się z przykładowymi wycenami, które ukazują, jak rozwiązania IC Pen wpływają na optymalizację kosztów i wzrost efektywności.

Otwórz się na nowe możliwości

Pokażemy Ci na przykładach innych firm, że ta inwestycja się opłaca! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Jaki profil działalności ma Twoja firma?
Cofnij
następny krok

Gotowe!

Wiadomość została wysłana
Oops! Coś poszło nie tak podczas wysyłania wiadomości.
Telefon
+48 507-144-292
Biuro
ul. Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań

FAQs

Znajdź szybkie odpowiedzi na swoje pytania dotyczące naszych rozwiązań i dowiedz się, jak DigiData może wspierać Twój biznes.

Czy będę musiał zmieniać procesy w swojej firmie?

Procesy mogą się co najwyżej skrócić poprzez usunięcie zbędnych wędrówek dokumentów. To nasze rozwiązania dostosowujemy się do procesu, a nie odwrotnie.

Jak długo trwa wdrożenie produktów DigiData?

Podstawowe wdrożenie do cyfryzacji trwa maksymalnie jeden dzień roboczy. Jest to uzależnione od ilości stanowisk, które musimy wdrożyć.

Co z dokumentami, które już mamy? Czy one pozostaną analogowe?

Niekoniecznie, wśród naszych usług oferujemy również skanowanie istniejących dokumentów wraz z ich katalogowaniem. Szczegóły przedstawimy w ofercie.

Czy po wdrożeniu jest zapewniona opieka nad systemem?

Tak, po wdrożeniu macie dostęp do naszego zespołu zgodnie z wykupioną przez Was licencją

Moja firma działa bez digitalizacji, po co mi to rozwiązanie?

Zaproś nas na spotkanie, chętnie opowiemy o atutach naszych produktów, które przełożą się na większą wydajność Twojej firmy

Mam już system w swojej firmie i chciałbym, by rozwiązanie któreproponujecie z nią integrowało

Dzięki doświadczeniu, które zebraliśmy jako firma Grasta, tworząca dedykowane oprogramowania, jesteśmy w stanie zintegrować się z każdym systemem, który na taką integrację pozwala (posiada API). Z naszej strony rozwiązanie jest w pełni integrowalne i uzależnione jest to tylko od dostawcy Waszego oprogramowania.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalszą pomoc.

Opinie klientów

Sprawdź co mówią o nas nasi Klienci

Najbardziej doceniam fakt, że system DigiData jest intuicyjny, a podpisy składane na tablecie mają moc prawną. Szczególną uwagę zwracam także na to, że po wypełnieniu formularza i podpisaniu zgody trafiają one automatycznie do elektronicznej teczki pacjenta, dzięki czemu proces obsługi klienta jest szybki i komfortowy.

Hanna Ławicka – właścicielka HANNAH Salon Zdrowia i Urody

Na początku nie byliśmy pewni, czy wprowadzenie zgód online jest dobrym pomysłem. Czy będzie to funkcjonować i jaki będzie odbiór Klienta. Ale… po krótkim czasie - duże ułatwienie dla nas, bez zbędnego drukowania i szukania w milionach zgód. Szybko i sprawnie. Ze strony Klienta tez nowość i coś innego niż zgoda papierowa. Doceniamy też bardzo dobry kontakt z firmą DigiData. Oby tak dalej!

Projekt Estetyka

DigiData przygotowała i wdrożyła oprogramowanie do zarządzania procesami w naszej firmie - moduł administracyjny i moduł logistyczny. System spełniają potrzeby naszej firmy, a wszystkie ewentualne poprawki są niezwłocznie naprawiane i realizowane.
Firma DigiData zaprojektowała dla nas, stworzyła i wdrożyła oprogramowanie do zarządzania produkcją, magazynem, sprzedażą i zamówieniami.
Współpraca była bardzo owocna i bezproblemowa, a jej pracownicy cechowali się wiedzą i zaangażowaniem. Komunikacja z osobami wyznaczonymi do naszego projektu była płynna i przebiegała w miłej atmosferze.

Dobra Kuchnia

Przyspiesz przepływ dokumentów, usprawnij procesy

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspólnie dopasować nasze narzędzie do specyfiki Twojej działalności.